Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: View all
ga: Léigh tuilleadh
