Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: View all
hu: Összes megtekintése

en: Activate
hu: Bekapcsolás
