Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Approve
is: Samþykkja

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Cancel
is: Hætta við

en: Administration
is: Stjórnun

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: View all
is: Skoða alla
