Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
