Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: View all
sv: Visa alla

en: Activate
sv: Aktivera
