Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Approve
tr: Onayla

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: Administration
tr: Yönetim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Activate
tr: Etkinleştir
