Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Activate
ug: قوزغىتىش
