Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ur: منظور

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Administration
ur: تنظیم
