Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Administration
fi: Ylläpito

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: View all
fi: Näytä kaikki

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus
