Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: User
mg: Mpampiasa
