Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Approve
ta: ஊர்ஜிதம் செய்

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது
