Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Approve
uk: Схвалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Administration
uk: Адміністрування

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: View all
uk: Переглянути все

en: Activate
uk: Задіяти
