Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu
