Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Approve
id: Setujui

en: Delete
id: Hapus

en: Username
id: Nama pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: Administration
id: Administrasi

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: View all
id: Lihat Semua

en: Activate
id: Aktifkan
