Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған
