Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត
