Pending User Notification Block (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Approve
pt: Aprovar

en: Delete
pt: Apagar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Administration
pt: Administração

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: View all
pt: Ver todos

en: Activate
pt: Ativar
