Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Administration
sk: Administrácia

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: View all
sk: Zobraziť všetky

en: Activate
sk: Aktivovať
