Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: All
el: Όλες

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Source
el: Πηγή

en: Hits
el: Εμφανίσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Asc
el: Αύξ
