Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: All
hi: सभी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Address
hi: पता

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Source
hi: स्रोत

en: Hits
hi: हिट्स

en: Apply
hi: लागू करें
