Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: All
mr: सर्व

en: Address
mr: पत्ता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
