Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Source
my: ရင်းမြစ်
