Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: All
tr: Tümü

en: Custom
tr: Özel

en: Address
tr: Adres

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Source
tr: Kaynak

en: Hits
tr: Ziyaretler

en: Apply
tr: Uygula

en: Analytics
tr: Analitik (Analytics)

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
