Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: All
ug: ھەممە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Address
ug: ئادرېس

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Hits
ug: كۆرۈش قېتىم سانى

en: Apply
ug: قوللىنىش
