Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: All
az: Hammısı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə

en: Apply
az: Yerinə yetir
