Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: All
id: Semua

en: Custom
id: Tersuai

en: Address
id: Alamat

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Source
id: Sumber

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun
