Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: All
km: ទាំងអស់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Hits
km: ការ​ចុច
