Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: All
uk: Все

en: Custom
uk: Власний

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Source
uk: Джерело

en: Hits
uk: Перегляди

en: Apply
uk: Застосувати

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Sessions
uk: Сеанси

en: Page Views
uk: Перегляди сторінок

en: Bounce Rate
uk: Показник відмов

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Start date of report
uk: Початкова дата звіту
