Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: All
cs: Vše

en: Custom
cs: Vlastní

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Source
cs: Zdroj

en: Hits
cs: Zobrazení

en: Apply
cs: Použít

en: Yearly
cs: Ročně

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
