Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: All
de: Alle

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Address
de: Adresse

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Source
de: Quelle

en: Hits
de: Zugriffe

en: Apply
de: Anwenden

en: Yearly
de: Jährlich

en: Analytics
de: Analysen

en: Sessions
de: Sitzungen

en: Bounce Rate
de: Absprungrate

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Custom field number
de: Benutzerdefinierte Feldnummer

en: Start date of report
de: Startdatum des Berichts
