Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: All
ne: सबै

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: Hits
ne: हिट्स
