Per Node Analytics (9.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Statistics
af: Statistieke

en: All
af: Alle

en: Source
af: Bron

en: Hits
af: Treffings

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
