Per Node Analytics (9.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Monthly
es: Mensualmente

en: Statistics
es: Estadísticas

en: All
es: Todo(s)

en: Address
es: Dirección

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Source
es: Origen

en: Hits
es: Visitas

en: Apply
es: Aplicar

en: Yearly
es: Anualmente

en: Master
es: Máster
