Per Node Analytics (9.0.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Statistics
ja: 統計

en: All
ja: すべて

en: Address
ja: 住所

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Source
ja: ソース

en: Hits
ja: アクセス数

en: Apply
ja: 適用

en: Yearly
ja: 年毎

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
