Per Node Analytics (9.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Statistics
jv: Statistik

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
