Per Node Analytics (9.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Statistics
lt: Statistika

en: All
lt: Visi

en: Address
lt: Adresas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Hits
lt: Skaityta

en: Apply
lt: Pritaikyti
