Per Node Analytics (9.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Statistics
mn: Статистик

en: All
mn: Бүгд
