Per Node Analytics (9.0.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Statistics
pl: Statystyki

en: All
pl: Wszystko

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Source
pl: Źródło

en: Hits
pl: Odsłon

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Bounce Rate
pl: Współczynnik odrzuceń

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
