Per Node Analytics (9.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Statistics
ps: احسائيه

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: Apply
ps: تطبيقول
