Per Node Analytics (9.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: All
ta: எல்லா

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Source
ta: மூலம்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
