Per Node Analytics (9.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Statistics
th: สถิติ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Address
th: ที่อยู่

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Page Views
th: เพจวิว
