Per Node Analytics (9.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: All
cy: I gyd

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Hits
cy: Cyfraddau taro

en: Apply
cy: Ceisio
