Per Node Analytics (9.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Statistics
kk: Статистика

en: All
kk: Барлық

en: Hits
kk: Хиттер
