Per Node Analytics (9.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Statistics
ku: ئامار

en: All
ku: هەموو

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Hits
ku: سه‌ردان
