Per Node Analytics (9.0.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Statistics
nl: Statistieken

en: All
nl: Alle

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Source
nl: Bron

en: Apply
nl: Toepassen

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Sessions
nl: Sessies

en: Bounce Rate
nl: Weigeringspercentage

en: Asc
nl: Oplopend
