Per Node Analytics (9.0.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: All
oc: Tot

en: Address
oc: Adreça

en: Sort by
oc: Triar per

en: Source
oc: Font

en: Hits
oc: Accès

en: Apply
oc: Aplicar

en: Master
oc: Maître
