Per Node Analytics (9.0.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: All
sk: Všetky

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Source
sk: Zdroj

en: Hits
sk: Zobrazenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Yearly
sk: Ročne

en: Asc
sk: Vzostupne
