Per Node Analytics (9.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Statistics
bg: Статистики

en: All
bg: Всички

en: Address
bg: Адрес

en: Source
bg: Източник

en: Hits
bg: Посещения

en: Apply
bg: Търси
