Per Node Analytics (9.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Statistics
is: Tölfræði

en: All
is: Allt

en: Address
is: Heimilisfang

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
