Per Node Analytics (9.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Statistics
sl: Statistika

en: All
sl: Vsi

en: Hits
sl: Zadetki
